Witamy


Witamy na stronie Przedszkola w Laskach. Mamy nadzieję, że strona oszczędzi Państwa czas i dostarczy podstawowywch informacji o Naszej placówce. Zapraszamy do zwiedzania.

Get Adobe Flash player

 

Szanowni Państwo!

Z uwagi na aktualną sytuację spowodowaną kolejnymi przypadkami zachorowań wywołanych koronawirusem SARS-CoV-2, wprowadzono środki ostrożności w związku z rekrutacją do przedszkoli i szkół podstawowych na rok szkolny 2020/2021 na terenie Gminy Bolesław.

Wychodzimy naprzeciw wszelkim komunikatom. Ważne jest, aby ograniczyć wychodzenie z domów. Termin naboru do przedszkoli i szkół podstawowych pozostaje bez zmian. Zachęcamy jednak rodziców do wysyłania dokumentów do przedszkoli pierwszego wyboru oraz szkół podstawowych za pomocą poczty elektronicznej lub tradycyjnej (liczy się data wpływu wniosku do placówki). Zarówno wnioski, jak i pozostałe oświadczenia, będące potwierdzeniem spełniania kryteriów można wysłać pocztą (za potwierdzeniem odbioru) lub przesłać do placówki pierwszego wyboru skan podpisanego wniosku wraz z załącznikami. Wysłanie skanu nie jest równoznaczne ze złożeniem wniosku, w związku z powyższym będzie konieczność dostarczenia oryginału dokumentów do przedszkola lub szkoły podstawowej. Oryginały będzie można donieść w późniejszym terminie, w przypadku rekrutacji do klasy I szkoły podstawowej dodatkowo 2 zdjęcia dziecka. Warto także powiadomić mailowo placówki o fakcie wysłania wniosku pocztą (maile do placówek).

 

Zgodnie z harmonogramem rekrutacji wnioski o przyjęcie do przedszkoli można składać do 27 marca br., natomiast do szkół podstawowych do 25 marca br.

Informacje o zasadach związanych z odbiorem dokumentów w danej placówce można uzyskać dzwoniąc bezpośrednio do placówki.

ZAPISY DO PRZEDSZKOLA W LASKACH32 page 0001

 

Dokumenty związane z rekrutacja do pobrania TUTAJ

 

Copyright © 2023 Przedszkole w Laskach  Rights Reserved.